Rádio, ktoré vás bude hrať bez podplácania!

To najlepšie, čo si môžete zvoliť ak tvoríte vlastnú hudbu a nie ste vysielaní...

 

 

Nabídli jste svou písničku do rádia a oni vás s ní vyhodili? Nebo vám na rovinu řekli, že nasazení vaší písničky bude stát 5.000 € ?!!!

To je taky běžná praxe. A tak, i kdyby jste se na hlavu postavili, z rádia dál budou hrát dotované sra*ky. Jenže...

Jenže jsme tu ještě my - DEMOMUSIC RÁDIO!

Stejně jako vy jsme si totiž vědomi toho, že hudba je největším fenoménem od počátku 20. století a pravděpodobně už mnohem dříve. Stejně jako vy víme, kolik stojí sil a práce, aby vznikla písnička, od prvních taktů, které vám někde zazněly v hlavě, až po realizaci a nahrávku. Stejně jako vy víme jaký je to pocit, hodit 300 cédéček do popelnice. Zároveň víme, že ne každá kapela má na profesionální studio. Nerozlišujeme vás na hvězdy a underground. Pro nás jste muzikanti. Muzikanti, kteří si zaslouží prostor.

Proto jsme přišli s myšlenkou DEMOMUSIC RÁDIA. Rádia, kde můžete jednoduše a bezplatně nasadit vaší pecku bez toho, abyste se někde doprošovali na kolenou.

Chcete pustit váš song do éteru? Není problém. K tomu je tu relace NAŠA STREDA. Troufáte si na víc? Ani pak není problém. Dle vašeho žánru vás nasadíme do jedné z PARÁD. Chcete představit nové album? Tak moment. To už byste měli něco zaplatit, ne? Co třeba pár € na provoz rádia? Zní to fér? Ano. Zní a je to fér.

U nás totiž nedostáváte jen spuštění v rádiu. Pokud budete chtít, u vaší písničky bude vaše foto, text písně a vyrobíme vám malý profil, ve kterém se můžete představit.

Tak jdeme na to?